ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12433469
nr 1243 3469
Teak, 1950-tal, Lammhults, 96x40
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:44:23
24/3 14:16:40